Gyengénlátóknak
iskolalogó

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti Szakgimnázium

9400 Sopron, Deák tér 51 • • 06-99/311-767 • 06-20/824-6050

Digitális Témahét

Iskolánk május 3-a és 7-e között első alkalommal rendezte meg a Digitális Témahetet. A 9-11. évfolyamon 36 regisztrált csapat indult a megmérettetésen, melynek témája Sopron és a tantárgyak kapcsolódása volt.

A feladatkiírás szerint egy digitális kiadványt kellett készíteni, melyben változatos médiaműfajok (pl. interjúk, cikkek, beszámolók, plakátok, receptek, viccek, rejtvények stb.) szerepelnek. A tanulók rendkívül kreatívan, folyamatosan kommunikálva és együttműködve teljesítették a kihívásokat, és a legkülönbözőbb prezentációs felületeteket alkalmazták – készült Sway-, Prezi-, Power Point-bemutató, de több weboldal is.

 

A tanárokból álló zsűri évfolyamonként a következő csapatokat értékelte a legjobbaknak:

9. ÉVFOLYAM

1. helyezett:

Nyerges Milán,  Habina Milán, Kulcsár Nazim Atanáz, Németh Ákos, Gosztom Ákos, Talhammer Máté, 9.A

2. helyezett:

Császár Alíz, Győrfi Anna, Szigetfű Dóra, Csomós Nikoletta, Rápolti Dóra, Egresits Vivien, Horváth Vanessza, 9.B

Szabó Hédi, Fábián Blanka, Juhász Lili, Kovács Petra, Bodnár Dávid, Gárdai Gergő, Löffler Viktória, 9.B

3. helyezett:

Uzonyi Viktória, Horváth Anna, Varga Letícia, Lőrincz Tekla, Makai Tímea, Zsadányi Vanda, Varga Viktória, 9.A

 

10. ÉVFOLYAM:

1. helyezett:

Borsodi-Nagy Barnabás, Dóka Csanád, Varga Julianna, Pócza Petra, Rumpf Ákos, Rabi Tímea Judit, Fentős Lili, 10.A

2. helyezett:

Horváth Ninett, Tóth Vanessza Melina, Kiss Boglárka, Kiss Liliána Petra,  Berényi-Pálfalvi Fülöp, Acsai Bálint, Kovács Barbara, Hammer Fruzsina, 10.C

3. helyezett:

10.B

Németh Karina, Bencsics Regina, Balázs Dóra Kata, Kovács Petra, Kondor Kata, Pereznyák Zsófia, Pinke Flóra, Molnár Fanni 10.B

 

 

Kertész Alexandra, Venczel Veronika, Vizmati Vivien, Szőke Bence, Németh Gergely, Schwarzkopf Ádám, Dömötör Anna, 10.A

Különdíjban részesült:

Nemes Krisztina, 10.C

 

11. ÉVFOLYAM:

1. helyezett:

Hanzséros Vanda, Balaskó Boglárka, Horváth Vince, Koloszár András, Márkus Levente, Szabó Blanka, 11.A

Bátor Blanka, Antalffy Ádám, Horváth Johanna, Németh Anna, Nyerges Gergő, Sitku Zsuzsanna, Somosi Lilla, Skriba Izabella, 11.A

2. helyezett:

Kiss Flóra, Akácos Kíra, Bíró Erika, Dinnyési Diána, Lukács Fruzsina, Varga Kitti, 11.B

3. helyezett: 

Nádudvari Mária, Horváth Kamilla, Kovács Mira, Molnár Rebeka, Takács Rebeka, 11.B

 

Szeretettel gratulálunk minden helyezettnek!

Rétfalvi Árpád

Digitális munkacsoport vezető