Gyengénlátóknak
iskolalogó

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti Szakgimnázium

9400 Sopron, Deák tér 51 • • 06-99/311-767 • 06-20/824-6050

Osztályok 2020/2021.

9. a osztály | 9. b osztály | 9. c osztály | 9. d osztály. | 10. a osztály | 10. b osztály | 10. c osztály | 11. a osztály | 11. b osztály | 11. c osztály | 12. a osztály | 12. b osztály | 12. c osztály

9. A osztály

Osztályfőnök:
Czupy Erika

  1. Bedy Ruxandra Zsaklin
  2. Bella Bonita Dorina
  3. Benkő Hajna Napsugár
  4. Blaskó Emma
  5. Böröczk Laura Anna
  6. Ecsegi Henriett
  7. Gosztom Ákos Lukács
  8. Habina Milán
  9. Horváth Anna
  10. Klawunn Lily
  11. Kulcsár Nazim Atanáz
  12. Lőrincz Tekla
  13. Makai Tímea
  14. Marek Hanna Laura
  15. Marton Zsófia
  16. Németh Ákos
  17. Nyerges Milán
  18. Raáb Kíra Anna
  19. Réczeg Fanni
  20. Szabó Gréta
  21. Szabó Júlia
  22. Talhammer Máté
  23. Tóth Emma
  24. Uzonyi Viktória
  25. Varga Letícia
  26. Varga Viktória
  27. Vass Kornélia
  28. Völgyes Kíra
  29. Wetzer Dorina
  30. Zsadányi Vanda Vivien

9. B osztály

Osztályfőnök:
Varga Gábor

  1. Balázs Gábor
  2. Balogh Csaba István
  3. Balogh-Dékány Patrik Bence
  4. Császár Alíz
  5. Csomós Nikoletta Adrienn
  6. Egresits Vivien
  7. Fábián Blanka
  8. German Zétény
  9. Györfi Anna
  10. Háda Bence Marcell
  11. Horváth Luca Anna
  12. Horváth Vanessza
  13. Juhász Lili
  14. Kovács Petra
  15. Lakatos Nelli
  16. Lengyel László
  17. Lentovics Dániel
  18. Löffler Viktória
  19. Major Kata
  20. Módos Máté
  21. Mózsa Kristóf Oros
  22. Németh Valentina
  23. Nyikos Sára Kamilla
  24. Pásztor Bettina
  25. Preidl Márk
  26. Rápolti Dóra Sára
  27. Salamon Kamilla Léna
  28. Scharf Anna
  29. Szabó Hédi
  30. Szigetfű Dóra
  31. Szimel Anna

9. C osztály

Osztályfőnök:
Jónás Krisztina

  1. Baumgartner Vivien
  2. Gárdai Rebeka
  3. Horváth Enikő
  4. Horváth Jázmin Mária
  5. Horváth Rebeka Izabell
  6. Jagadics Hanna
  7. Kellner Míra Ramóna
  8. Keszei Lilien
  9. Kiss Virág
  10. Limp Nikol
  11. Locsmándi Zsófi
  12. Móricz Klaudia
  13. Nagy Anna
  14. Nagy Veronika
  15. Papp Kármen
  16. Pelle Boglárka
  17. Pödör Szonja
  18. Rákosi Kleopátra
  19. Rosenstingl Bianka
  20. Schöll Patrícia
  21. Szántó Adriána
  22. Szappanos Dorka
  23. Varga Petra
  24. Vereczky Zita

9. D osztály

Osztályfőnök:
Jónás Krisztina

  1. Borsodi Virág
  2. Gősi Lara
  3. Lugosi Kíra
  4. Majer Regina
  5. Mészáros Csenge
  6. Németh Anna
  7. Németh Natália
  8. Seszták Laura Dalma
  9. Véger Dorina

10. A osztály

Osztályfőnök:
Szücs-Szabó Anett

  1. Ágoston Bendegúz
  2. Barcza Kata
  3. Bordás Gréta
  4. Borsodi-Nagy Barnabás
  5. Cenki Noémi
  6. Csóka Blanka Napsugár
  7. Dóka  Csanád
  8. Dömötör Anna
  9. Fentős Andrea Lili
  10. Flaskár János Károly
  11. Fülöp Boglárka
  12. Gerencsér Flóra
  13. Horváth Márton
  14. Ivancsics Lili Emília
  15. Kertész Alexandra Zília
  16. Kiss Mihály
  17. Kiss Zoltán
  18. Kóbor Márkó Csaba
  19. Kovács Noel
  20. Lendvay Zsófia
  21. Nagy Gergő Mátyás
  22. Németh Csenge
  23. Németh Gergely Richárd
  24. Pócza Petra
  25. Rabi Tímea Judit
  26. Rumpf Ákos
  27. Schwarzkopf Ádám
  28. Simon Noémi
  29. Steierhoffer Liza
  30. Szabó Emese
  31. Szőke Bence
  32. Töreki  Virág
  33. Varga Julianna
  34. Venczel Veronika
  35. Vizmati Vivien

10. B osztály

Osztályfőnök:
Hegedűs Júlia

  1. Akácos Anna
  2. Bakó Kinga
  3. Balázs Dóra Kata
  4. Bencsics Regina
  5. Benke Jázmin
  6. Csollány Kitti
  7. Erős Lídia
  8. Fábián Liliána Mira
  9. Garád Tímea
  10. Horváth Boglárka
  11. Kerata Kitti
  12. Kleizer Anna Evelin
  13. Kondor Kata
  14. Kopácsi Fanni
  15. Kovács Petra
  16. Kovács Zsófia
  17. Maráczi Hanga
  18. Molnár Anna Zsuzsa
  19. Molnár Fanni
  20. Molnár Réka Zsuzsanna
  21. Nagy Emma
  22. Nagy Hanna
  23. Németh Karina
  24. Németh Laura Mónika
  25. Pasler Nikolett
  26. Pereznyák Zsófia
  27. Peszlen Zsófia Sára
  28. Pető Szofi Liza
  29. Pinke Flóra
  30. Polyák Norina
  31. Radics Emese
  32. Scharf Petra Anna
  33. Szebeni Julianna
  34. Szőke Dorina
  35. Teleki Júlia
  36. Tóth Árpád
  37. Wurdits Laura

10. C osztály

Osztályfőnök:
Gyura Zsófia

  1. Acsai Bálint
  2. Baranyai Viktória
  3. Bartokos  Flóra
  4. Berényi-Pálfalvi Fülöp Ágoston
  5. Budai Virág Dóra
  6. Egresits Réka
  7. Gosztom Dorka
  8. Hammer  Fruzsina
  9. Hirschler  Márk
  10. Hordós  Szabolcs
  11. Horváth Ninett
  12. Kalmár István
  13. Kiss Liliána Petra
  14. Kiss Boglárka
  15. Korompai Kíra
  16. Kovács Barbara
  17. Lehota Dániel
  18. Magyar Gergő
  19. Mentes Ákos
  20. Nemes  Krisztina
  21. Payrits Ferenc
  22. Prodán René
  23. Rabi  Máté
  24. Rabi Botond Ármin
  25. Sarang Benjámin
  26. Szöllősi András Milán
  27. Tóth Vanessza Melina
  28. Úry Bálint

11. A osztály

Osztályfőnök:
Bali Ádám

  1. Antalffy Ádám
  2. Balaskó Boglárka
  3. Bátor Blanka Katalin
  4. Csontár Péter Dániel
  5. Erdősi Virág Viktória
  6. Gönczi Marcell
  7. Görög Berény
  8. Grubits Lili Dóra
  9. Hanzséros Vanda
  10. Hegyi Luca Kata
  11. Hoffer Tamás
  12. Horváth Johanna
  13. Horváth Vince
  14. Hruby Szófia Katalin
  15. Jones Nadin
  16. Koloszár András
  17. Lukács Eszter
  18. Magyarász Mirkó
  19. Márkus Levente
  20. Megyes Anna Judit
  21. Nádas Barnabás János
  22. Németh Anna
  23. Németh Borbála
  24. Nyerges Gergő
  25. Péter Dorina
  26. Réfi Szimonetta
  27. Schey Melani Hanna
  28. Skriba Izabella
  29. Somosi Lilla Anna
  30. Szabó Blanka
  31. Szemerédi Luca Hanna
  32. Tóth Dorina Diána
  33. Török Flóra
  34. Vörös Dorina Szonja

11. B osztály

Osztályfőnök:
Ávár Andrea

  1. Akácos Kíra
  2. Biró Erika
  3. Dinyés Diana
  4. Horváth Kamilla
  5. Kelemen Virág
  6. Kiss Flóra
  7. Kovács Míra
  8. Kútvölgyi Klaudia
  9. Lukács Fruzsina
  10. Molnár Rebeka
  11. Nádudvari Mária
  12. Simon Gabriella
  13. Som Palóma
  14. Szabó Vivien
  15. Takács Rebeka
  16. Varga Kitti
  17. Winkler Petra

11. C osztály

Osztályfőnök:
Fodróczy Viktória

  1. Dobos Anna
  2. Erdei Bertalan
  3. Füzy Jázmin
  4. Káló Szilvia Mária
  5. Kovács Blanka
  6. Lehóczki Bence
  7. Máté Ágota
  8. Muszáj Vivien
  9. Ormándi Luca
  10. Piros Virág Zsófia
  11. Rosenthal Noa Vivien
  12. Stöckert Benedek Lajos
  13. Szabó Dániel
  14. Szántó Pál
  15. Szombath Simon Marcell
  16. Tóbi Zoltán
  17. Tóth Dorina Tímea
  18. Vezdén Koppány József

12. A osztály

Osztályfőnök:
Rétfalvi Árpád

  1. Boksán Boglárka
  2. Buranits Bertina
  3. Csapó Botond Tamás
  4. Csigó Lilla
  5. Csóka Regina
  6. Farkas Luca
  7. Göndöcs Róbert Patrik
  8. Gyöngyösi Mónika
  9. Horváth Kinga Veronika
  10. Horváth Nina
  11. Horváth Szonja
  12. Kern Balázs
  13. Kiss Andrea Leila
  14. Kiss Virág
  15. Kovács Borbála Sarolta
  16. Kovács Gergő
  17. Kovács Júlia
  18. Krózser Bernadett Éva
  19. Lesi Anna
  20. Lévai Tünde
  21. Lichtl Szonja
  22. Matetits Imre Ince
  23. Németh Laura
  24. Németh Patrik
  25. Rédecsi Franciska
  26. Rosta Máté
  27. Simon Kata
  28. Szász Bulcsú Örs
  29. Talhammer Gellért László
  30. Tar Blanka Múzsa
  31. Tiboldi Mátyás
  32. Tóth Csilla
  33. Varga Lili
  34. Wágner Zsófi

12. B osztály

Osztályfőnök:
Kedei Imola

  1. Balogh Laura
  2. Baranyai Cintia
  3. Begovits Petra
  4. Blidár Bianka Anna
  5. Bogár Ádám
  6. Bognár Viktória
  7. Burnóczki Laura Hella
  8. Csorba Nikolett Flóra
  9. Fekete Bianka Erzsébet
  10. Gyürü Annamária
  11. Horváth Dóra Anna
  12. Horváth Dzsenifer
  13. Kovács Tímea
  14. Kreisz Krisztina
  15. Nagy Viktória
  16. Németh Lili
  17. Olaj Denisz
  18. Pető Ivett
  19. Psenák Fanni
  20. Radics Anikó
  21. Rozsonits Bettina
  22. Sándor Barbara Korina
  23. Soós Dorina
  24. Szabó Panka
  25. Szabó Vivien
  26. Tóth Alexandra Tímea

12. C osztály

Osztályfőnök:
Vargáné Rimóczi Gyöngyi

  1. Adorján Filip Dominik
  2. Baranyai Kevin Benjámin
  3. Békés Boglárka
  4. Horváth Anna
  5. Illés Kristóf Árpád
  6. Kadnár Márkó Robin
  7. Kozák Péter István
  8. Lénárt Lilla
  9. Majer Bianka Anna
  10. Martin Fanni
  11. Mentes Réka
  12. Nagy Luca
  13. Nagy Tamás
  14. Papp Géza
  15. Pinezich Panna
  16. Poór Antónia Gabriella
  17. Porga Bianka
  18. Rákóczi Sarolta
  19. Sándor Barbara
  20. Szántó Mária
  21. Szerelem Nikolett
  22. Tóth Barnabás