Gyengénlátóknak
iskolalogó

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi és Művészeti Szakgimnázium

9400 Sopron, Deák tér 51 • • 06-99/311-767 • 06-20/824-6050

Osztályok 2019/2020.

9. a osztály | 9. b osztály | 9. c osztály | 10. a osztály | 10. b osztály | 10. c osztály | 11. a osztály | 11. b osztály | 11. c osztály | 12. a osztály | 12. b osztály | 12. c osztály

9. A osztály

Osztályfőnök:
Fellner Anett

  1. Ágoston Bendegúz
  2.  Barcza Kata
  3. Bordás Gréta
  4. Borsodi-Nagy Barnabás
  5. Cenki Noémi
  6. Csóka Blanka Napsugár
  7. Dóka  Csanád
  8. Dömötör Anna
  9.  Fentős Andrea Lili
  10. Flaskár János Károly
  11. Fülöp Boglárka
  12. Gerencsér Flóra
  13. Horváth Márton
  14. Ivancsics Lili Emília
  15. Kertész Alexandra Zília
  16. Kiss Mihály
  17. Kiss Zoltán
  18. Kóbor Márkó Csaba
  19. Kopácsi Fanni
  20. Kovács Noel
  21. Lendvay Zsófia
  22. Nagy Gergő Mátyás
  23. Németh Csenge
  24. Németh Gergely Richárd
  25. Pócza Petra
  26. Rabi Tímea Judit
  27. Rumpf Ákos
  28. Schwarzkopf Ádám
  29. Simon Noémi
  30. Steierhoffer Liza
  31. Szabó Emese
  32. Szőke Bence
  33. Töreki  Virág
  34. Varga Julianna
  35. Venczel Veronika
  36. Vizmati Vivien

 

9. B osztály

Osztályfőnök:
Hegedűs Júlia

  1. Akácos Anna
  2. Bakó Kinga
  3. Balázs Dóra Kata
  4. Bencsics Regina
  5. Benke Jázmin
  6. Csollány Kitti
  7. Erős Lídia
  8. Fábián Liliána Mira
  9. Garád Tímea
  10. Horváth Boglárka
  11. Kerata Kitti
  12. Kleizer Anna Evelin
  13. Kondor Kata
  14. Körmendi Kamilla
  15. Kovács Petra
  16. Kovács Petra
  17. Kovács Zsófia
  18. Maráczi Hanga
  19. Molnár Anna Zsuzsa
  20. Molnár Fanni
  21. Molnár Réka Zsuzsanna
  22. Nagy Emma
  23. Nagy Hanna
  24. Németh Karina
  25. Németh Laura Mónika
  26. Pasler Nikolett
  27. Pereznyák Zsófia
  28. Peszlen Zsófia Sára
  29. Pető Szofi Liza
  30. Pinke Flóra
  31. Polyák Norina
  32. Radics Emese
  33. Scharf Petra Anna
  34. Szebeni Julianna
  35. Szőke Dorina
  36. Teleki Júlia
  37. Tóth Árpád
  38. Wurdits Laura

 

9. C osztály

Osztályfőnök:
Gyura Zsófia

  1. Acsai Bálint
  2. Baranyai Viktória
  3. Bartokos  Flóra
  4. Berényi-Pálfalvi Fülöp Ágoston
  5. Budai Virág Dóra
  6. Egresits Réka
  7. Gosztom Dorka
  8. Hammer  Fruzsina
  9. Hancz Hanna
  10. Hirschler  Márk
  11. Hordós  Szabolcs
  12. Horváth Ninett
  13. Kalmár  István
  14. Kiss  Liliána Petra
  15. Kiss Boglárka
  16. Korompai Kíra
  17. Kovács Barbara
  18. Lehota Dániel
  19. Magyar Gergő
  20. Mentes Ákos
  21. Nemes  Krisztina
  22. Payrits Ferenc
  23. Prodán René
  24. Rabi  Máté
  25. Rabi Botond Ármin
  26. Sarang Benjámin
  27. Szöllősi András Milán
  28. Tóth Vanessza Melina
  29. Úry Bálint

10. A osztály

Osztályfőnök:
Bali Ádám

  1. Antalffy Ádám
  2. Balaskó Boglárka
  3. Bátor Blanka Katalin
  4. Csontár Péter Dániel
  5. Erdősi Virág Viktória
  6. Gönczi Marcell
  7. Görög Berény
  8. Grubits Lili Dóra
  9. Hanzséros Vanda
  10. Hegyi Luca Kata
  11. Hoffer Tamás
  12. Horváth Johanna
  13. Horváth Vince
  14. Hruby Szófia Katalin
  15. Jones Nadin
  16. Koloszár András
  17. Lukács Eszter
  18. Magyarász Mirkó
  19. Márkus Levente
  20. Megyes Anna Judit
  21. Nádas Barnabás János
  22. Németh Anna
  23. Németh Borbála
  24. Nyerges Gergő
  25. Péter Dorina
  26. Réfi Szimonetta
  27. Schey Melani Hanna
  28. Skriba Izabella
  29. Somosi Lilla Anna
  30. Szabó Blanka
  31. Szemerédi Luca Hanna
  32. Tóth Dorina Diána
  33. Török Flóra
  34. Vörös Dorina Szonja

10. B osztály

Osztályfőnök:
Ávár Andrea

  1. Akácos Kíra
  2. Biró Erika
  3. Buknicz Anna
  4. Dinyés Diana
  5. Horváth Kamilla
  6. Kelemen Virág
  7. Kiss Flóra
  8. Kovács Míra
  9. Kútvölgyi Klaudia
  10. Lukács Fruzsina
  11. Molnár Rebeka
  12. Nádudvari Mária
  13. Simon Gabriella
  14. Som Palóma
  15. Szabó Vivien
  16. Takács Rebeka
  17. Varga Kitti
  18. Winkler Petra

10. C osztály

Osztályfőnök:
Fodróczy Viktória

  1. Dobos Anna
  2. Erdei Bertalan
  3. Füzy Jázmin
  4. Káló Szilvia Mária
  5. Kovács Blanka
  6. Lehóczki Bence
  7. Máté Ágota
  8. Muszáj Vivien
  9. Ormándi Luca
  10. Piros Virág Zsófia
  11. Rosenthal Noa Vivien
  12. Stöckert Benedek Lajos
  13. Szabó Dániel
  14. Szántó Pál
  15. Szombath Simon Marcell
  16. Tóbi Zoltán
  17. Tóth Dorina Tímea
  18. Vezdén Koppány József

11. A osztály

Osztályfőnök:
Rétfalvi Árpád

  1. Boksán Boglárka
  2. Buranits Bertina
  3. Csapó Botond Tamás
  4. Csigó Lilla
  5. Csóka Regina
  6. Farkas Luca
  7. Göndöcs Róbert Patrik
  8. Gyöngyösi Mónika
  9. Horváth Kinga Veronika
  10. Horváth Nina
  11. Horváth Szonja
  12. Kern Balázs
  13. Kiss Andrea Leila
  14. Kiss Virág
  15. Kovács Borbála Sarolta
  16. Kovács Gergő
  17. Kovács Júlia
  18. Krózser Bernadett Éva
  19. Lesi Anna
  20. Lévai Tünde
  21. Lichtl Szonja
  22. Matetits Imre Ince
  23. Németh Laura
  24. Németh Patrik
  25. Rédecsi Franciska
  26. Rosta Máté
  27. Simon Kata
  28. Szász Bulcsú Örs
  29. Talhammer Gellért László
  30. Tar Blanka Múzsa
  31. Tiboldi Mátyás
  32. Tóth Csilla
  33. Varga Lili
  34. Wágner Zsófi

11. B osztály

Osztályfőnök:
Kedei Imola

  1. Balogh Laura
  2. Baranyai Cintia
  3. Begovits Petra
  4. Blidár Bianka Anna
  5. Bogár Ádám
  6. Bognár Viktória
  7. Burnóczki Laura Hella
  8. Csorba Nikolett Flóra
  9. Fekete Bianka Erzsébet
  10. Gyürü Annamária
  11. Horváth Dóra Anna
  12. Horváth Dzsenifer
  13. Kovács Tímea
  14. Kreisz Krisztina
  15. Nagy Viktória
  16. Németh Lili
  17. Olaj Denisz
  18. Pető Ivett
  19. Psenák Fanni
  20. Radics Anikó
  21. Rozsonits Bettina
  22. Sándor Barbara Korina
  23. Soós Dorina
  24. Szabó Panka
  25. Szabó Vivien
  26. Tóth Alexandra Tímea

11. C osztály

Osztályfőnök:
Vargáné Rimóczi Gyöngyi

  1. Adorján Filip Dominik
  2. Baranyai Kevin Benjámin
  3. Békés Boglárka
  4. Horváth Anna
  5. Illés Kristóf Árpád
  6. Kadnár Márkó Robin
  7. Kozák Péter István
  8. Lénárt Lilla
  9. Majer Bianka Anna
  10. Martin Fanni
  11. Mentes Réka
  12. Nagy Luca
  13. Nagy Tamás
  14. Papp Géza
  15. Pinezich Panna
  16. Poór Antónia Gabriella
  17. Porga Bianka
  18. Rákóczi Sarolta
  19. Sándor Barbara
  20. Szántó Mária
  21. Szerelem Nikolett
  22. Tóth Barnabás

12. A osztály

Osztályfőnök:
Martonné Simon Dóra

  1. Babos Luca
  2. Böjthy Balázs Botond
  3. Csapó Fanni
  4. Farkas Benjámin
  5. Ferenczi Csenge Luca
  6. Gaál Gerda
  7. Horváth Alexandra
  8. Horváth Balázs
  9. Jancsik Dominik
  10. Kiss Ágnes
  11. Kiss Tímea
  12. Kisvarga Dániel
  13. Krutzler Alexandra
  14. Lajosfalvi Tamás Áron
  15. Lőrincz Barnabás
  16. Milchram Márton
  17. Molnár Panna
  18. Nagy Rebeka
  19. Nagy Viola Hajnalka
  20. Oravecz Hanna
  21. Petrik Eszter
  22. Reichardt Kitti
  23. Soós Dorina
  24. Stilling Soma Zoltán
  25. Szabó Bonifác
  26. Szabó Sándor Levente
  27. Szalóki Szintia Mónika
  28. Székely Tímea
  29. Szücsy Lehel Boldizsár
  30. Takács Kevin Sándor
  31. Taródi Réka
  32. Torma Fanni Anna
  33. Tóth Veronika
  34. Tóth Zalán

12. B osztály

Osztályfőnök:
Bencsik Olga

  1. Árki Mariann
  2. Benes Anna
  3. Benő Krisztina Noémi
  4. Biczó Tíra
  5. Dudla Zsanett Vivien
  6. Egresits Melani
  7. Fneisz Zsófia
  8. Gábor Ivett
  9. Gazdag Csilla
  10. Horváth Kata
  11. Istenes Lívia
  12. Kálmán Roxána
  13. Kiss Fanni Eszter
  14. Maráczi Réka
  15. Nagy Barbara
  16. Németh Eszter Anna
  17. Pál Richárd József
  18. Sétáló Natália
  19. Sovány Karina Hanna
  20. Takács Dorina
  21. Tóth Anna
  22. Tóth Mónika
  23. Varga Nikolett

12. C osztály

Osztályfőnök:
Simon Géza Botond

  1. Bassi Mercédesz Fanni
  2. Csontos Erik
  3. Csorba Bálint
  4. Csordós Martin
  5. Egyed Borbála
  6. Hollósi Kamilla
  7. Horváth Máté László
  8. Kántor Bernadett
  9. Kiss Fanni
  10. Kiss Máté
  11. Mátis Petra
  12. Muszáj Dóra
  13. Németh Kristóf Ferenc
  14. Németh Milán
  15. Nyári Katica
  16. Orbán Nikoletta
  17. Pánczél Sándor
  18. Plöchl Alexander
  19. Varga Hanna