Gyengénlátóknak
iskolalogó

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti Szakgimnázium

9400 Sopron, Deák tér 51 • • 06-99/311-767 • 06-20/824-6050

Testületek a 2021/2022. tanévben

Vezetőség | Tanári kar | Óraadók| Munkatársaink | Igazgatótanács | Szülői munkaközösség | Iskolaegészségügy

A fogadóórák minden hónap első hetében vannak.

Vezetőség

Gottschling Gábor
gottschling.gabor@ejeg.hu
igazgató
testnevelés
hétfő 08.30–09.15
Szentpáli Csaba
szentpali.csaba@ejeg.hu
általános igazgatóhelyettes
magyar, angol, médiaismeret
hétfő 08.30–09.15
Juronits Jenőné
juronits.jenone@ejeg.hu
szakmai igazgatóhelyettes
egészségügyi szakoktató
hétfő 08.30–09.15
 Berényi Eszter
gazdasági vezető

 

Tanári kar

 Andrics Máté
andrics.mate@ejeg.hu
kedd 14.15–15.00
Ávár Andrea
avar.andrea@ejeg.hu
kedd 9.50–10.30 (A)
péntek 10.50–11.35 (B)
Bali Ádám
bali.adam@ejeg.hu
hétfő 11.55–12.30
 Balics Márta
balics.marta@ejeg.hu
kedd 14.15–15.00
Belláné Varga Hajnalka
bellane.hajni@ejeg.hu
szerda 10.50–11.35 (A),
csütörtök 11.45–12.30 (B)
Bencsik Olga
bencsik.olga@ejeg.hu
szerda 09.50–10.30 (A),
hétfő 11.55–12.30 (B)
 Biczóné Pityer Gabriella
pityer.gabriella@ejeg.hu
péntek 11.45–12.30
 Büki Bernadett
buki.bernadett@ejeg.hu
kedd 14.15–15.00
Czinder Anita
czinder.anita@ejeg.hu
kedd 08.55–9.40
Czupy Erika
czupy.erika@ejeg.hu
csütörtök 13.30–14.15
Fodróczy Viktória
fodroczy.viktoria@ejeg.hu
hétfő 12.45–13.25
 Gál András
gal.andras@ejeg.hu
szerda 12.40–13.25 (A)
kedd 12.40–13.25 (B)
Gyura Zsófia
gyura.zsofia@ejeg.hu
kedd 9.50–10.35
Hegedűs Attila
hegedus.attila@ejeg.hu
péntek 09.50–10.35
Hegedűs Júlia
hegedus.julia@ejeg.hu
szerda 8.45–9.30 (A)
hétfő 10.00–10.40 (B)
Horváth Renáta
horvath.renata@ejeg.hu
hétfő 11.05–11.45 (A)
szerda 10.50–11.35 (B)
Igaz Csilla
igaz.csilla@ejeg.hu
szerda 11.45–12.30 (B)
Jónás Krisztina
jonas.krisztina@ejeg.hu
kedd 10.50–11.35 (A),
hétfő 8.55–9.40 (B)
Kaposi László
kaposi.laszlo@ejeg.hu
csütörtök 13.30–14.15 (A)
csütörtök 12.40–13.25 (B)
Kedei Imola
kedei.imola@ejeg.hu
hétfő 8.30–9.10
 Király Judit
kiraly.judit@ejeg.hu
hétfő 10.10–10.50
 Kissné Tamás Lilla
tamas.lilla@ejeg.hu
csütörtök 10.50–11.35
Kóczán Krisztián
koczan.krisztian@ejeg.hu
csütörtök 13.30–14.15
Margittai Endréné
margittai.endrene@ejeg.hu
kedd 10.50–11.35
Martonné Simon Dóra
martonne.simon.dora@ejeg.hu
kedd 10.50–11.35 (A)
hétfő 11.05–11.45 (B)
 Poór Enikő
poor.eniko@ejeg.hu
szerda 9.50–10.35
Simon Géza Botond
simon.geza@ejeg.hu
hétfő 11.05–11.45
 Stummerné Nagy Ágnes
stummerne3@gmail.com
A református templomban, a vasárnapi istentisztelet után
 Szeneczei László
szeneczei.laszlo@ejeg.hu
csütörtök 09.50–10.35
Szittner Ágnes
szittner.agnes@ejeg.hu
kedd 09.50–10.35
Szücs-Szabó Anett
szucs-szabo.anett@ejeg.hu
kedd 13.30–14.15 (A)
kedd 9.50–10.35 (B)
 Tomics Orsolya
tomics.orsolya@ejeg.hu
hétfő 11.55–12.35 (A)
hétfő 11.05–11.45 (B)
 Tóth Szabina
toth.szabina@ejeg.hu
(szülési szabadságon)
 Tóthné Fejes Ildikó
fejes.ildiko@ejeg.hu
szerda 09.50–10.35 (A)
kedd 09.50–10.35 (B)
Vagdaltné Oláh Edit
vagdaltne.olah.edit@ejeg.hu
péntek 08.55–09.40 (A)
szerda 10.50–11.35 (B)
 Varga Anda
varga.anda@ejeg.hu
péntek 08.55–09.40
Varga Gábor
varga.gabor2@ejeg.hu
kedd 11.45–12.30 (A),
kedd 09.50–10.35 (B)
 Vargáné Iváncsics Anikó
ivancsics.aniko@ejeg.hu
hétfő 10.10–10.50
Vargáné Rimóczi Gyöngyi
vargane.rimoczi.gyongyi@ejeg.hu
kedd 12.40–13.25
 dr. Velekei Balázs
velekei.balazs@ejeg.hu
szerda 12.40–13.25

 

Óraadók

 Bodáné Gyürü Vanda
egészségügyi szakoktató
 Demeter Zsoltmindennapos testnevelés
 Tóth-Komlós Krisztina
mindennapos testnevelés
 Lajtos Gergelymindennapos testnevelés
 Marosszéki Tamásszínészmesterség
 
Rosenmayer Szilviaegészségügyi szakoktató
 Szittner Lajostestnevelés

Munkatársaink

Galavits Szilveszteroktatástechnológus
Horváth Dóra
horvath.dora@eotvos.sopron.hu
pénztáros
Kámán Csabakarbantartó
Kiss-Németh Kornélia
kiss-nemeth.kornelia@ejeg.hu
menedzser asszisztens
Pál Ildikógazdasági ügyintéző
Preidl Mihályportás
Balázs Jánosnétakarító

Igazgatótanács

  • Akácos Tamás
  • Berényi Eszter
  • Gottschling Gábor
  • Hegedűs Attila
  • Ihász Beatrix
  • Krutzlerné Szarka Tünde
  • Pelikán András
  • Rátz András elnök
  • Simon Géza Botond
  • Tölli Balázs
  • Raffai Balázs (tanácskozási joggal)

Szülői munkaközösség

NévOsztály
Akácos Tamás 
Martonné Simon Dóra10. A
Vassné Uzsoki Mariann10. A
Pécsi Rita10. B
Preidl Mihály10. B
Németh Nóra10. C
Seszták Mátyás10. C
Rosenmayer Szilvia11. A
Ágoston Horváth Marianna11. A
Prekker Katalin11. B
Kovácsné Fliszár Krisztina11. B
Galavics Edina11. C
Horváth Péterné11. C
Péterné Béli Rita12. A
Skriba Ildikó12. A
Kissné Simonyi Rita12. B
Nádudvari Rita12. B
Vezdén Józsefné12. C
Lampert Tünde12. C

Iskolaegészségügy

  • Dr. Mészáros László, iskolaorvos
  • Szabó Andrea, asszisztens
  • Gregus Gabriella, védőnő
  • Juronits Jenőné, vöröskeresztes tanárelnök
  • Frühwirthné Payrits Marianna, iskolapszichológius
  • Dr. Fücsek Elvíra, fogorvos