Gyengénlátóknak
iskolalogó

Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi és Művészeti Szakgimnázium

9400 Sopron, Deák tér 51 • • 06-99/311-767 • 06-20/824-6050

Testületek a 2018/2019. tanévben

Vezetőség | Tanári kar | Óraadók| Munkatársaink | Igazgatótanács | Szülői munkaközösség | Iskolaegészségügy

A fogadóórák minden hónap első hetében vannak.

Vezetőség

Gottschling Gábor
igazgató
testnevelés
hétfő 08.30–09.10
Szentpáli Csaba
általános igazgatóhelyettes
magyar, angol, médiaismeret
szerda 11.45–12.30
Juronits Jenőné
szakmai igazgatóhelyettes
egészségügyi szakoktató
hétfő 09.20–10.00 (A)
  Berényi Eszter
gazdasági vezető

 

Tanári kar

  Andrics Máté
katolikus hittan
Ávár Andrea
egészégügyi szakoktató
hétfő 10.10–10.50 (A),
szerda 08.00–08.45 (B)
Bali Ádám
testnevelés
kedd 09.50–10.35 (B),
szerda 09.50–10.35 (A)
  Balics Márta
katolikus hittan
kedd 14.15 után
Belláné Varga Hajnalka
angol
szerda 09.50–10.35
Bencsik Olga
testnevelés, gyógytestnevelés
hétfő 09.20–10.00 (A),
hétfő 11.05–11.45 (B)
Betuker Botond
pedagógiai asszisztens, szabadidő szervező
kedd 13.30–14.15
  Büki Bernadett
katolikus hittan
kedd szünetek
Czinder Anita
könyvtárostanár, történelem
kedd 08.55–09.40
Czupy Erika
matematika, kémia
hétfő 12.45–13.25
Dömötör Péterné
egészségügyi szakoktató
hétfő 09.20–10.00 (A)
Fellner Anett
angol
csütörtök 09.50–10.35
  Filotás Julianna
református hittan
Fodróczy Viktória
német
péntek 10.50–11.35 (A),
péntek 09.50–10.35 (B)
Gál András
angol
hétfő 11.05–11.45 (A),
szerda 08.55–09.40 (B)
Gyura Zsófia
német
kedd 11.45–12.30 (A),
szerda 12.40–13.25 (B)
Hegedűs Attila
iskolalelkész, hittantanár
péntek 08.55–09.40
Hegedűs Júlia
matematika, fizika
kedd 10.50–11.35
Igaz Csilla
rajz és vizuális kultúra, művészetek
szerda 10.50–11.35 (A)
Jónás Krisztina
egészségügyi szakoktató
hétfő 12.45–13.25 (B)
Kaposi László
történelem, latin nyelv
szerda 09.50–10.35
Kedei Imola
matematika
kedd 08.00–08.45
  Király Judit
magyar, német
kedd 08.00–08.45
Kis-Benedek Gyuláné
biológia
kedd 11.45–12.30 (A),
kedd 10.50–11.35 (B)
Kóczán Krisztián
informatika
Margittai Endréné
ének-zene, tánc és dráma, művészetek
hétfő 11.55–12.35
Martonné Simon Dóra
matematika, fizika, informatika
szerda 10.50–11.35 (A),
szerda 09.50–10.35 (B)
  Rétfalvi Árpád
német, magyar
kedd 12.40–13.25 (A),
péntek 12.40–13.25 (B)
Schin Rudolf
német
szerda 08.00–08.45
Simon Géza Botond
informatika, földrajz
csütörtök 08.00–08.45
  Szitásné dr. Sári Mariann
magyar, történelem
kedd 12.40–13.25
Szittner Ágnes
német, magyar
hétfő 10.10–10.50 (A)
hétfő 11.05–11.45 (B)
  Tóth Szabina
biológia, gyógypedagógus
kedd 10.50–11.35 (A)
kedd 09.50–10.35 (B)
Vagdaltné Oláh Edit
angol
péntek 10.50–11.35
  Vargáné Ivancsics Anikó

(szülési szabadságon)
biológia, földrajz
Vargáné Rimóczi Gyöngyi
gyógypedagógia
hétfő 12.45–13.25 (A)
hétfő 11.55–12.35 (B)

 

Óraadók

  Bodáné Gyürü Vanda
egészségügyi szakoktató
  Demeter Zsolt mindennapos testnevelés
  Göde József testnevelés
  Komlós Krisztina
mindennapos testnevelés
  Lajtos Gergely mindennapos testnevelés
  Polyák József mindennapos testnevelés
Schweitzer Kornél matematika, történelem
csütörtök 14.20–15.05
  Sipőcz Katalin testnevelés
  Szalayné Pausits Ibolya testnevelés
  Szittner Lajos testnevelés
  Tóth Lászlóné Weisz Zsuzsanna egészségügyi szakoktató
  Tóthné Fejes Ildikó történelem
péntek 08.55–09.40
Varga Gábor történelem, médiaismeret
péntek 10.50–11.35

Munkatársaink

Kiss-Németh Kornélia
menedzser asszisztens
Kovács Zsuzsanna
pénztáros
Tomasits Marianna takarító
Végh Tamás karbantartó

Igazgatótanács

  • Gottschling Gábor
  • Hegedűs Attila
  • Jakabné Vanyó Henrietta
  • Juronits Jenőné
  • Pelikán András
  • Rajnai Károly
  • Rátz András elnök
  • Dr. Tatár Ágnes
  • Tomasits Lászlóné
  • Tölli Balázs
  • Tubán József

Szülői munkaközösség

Név Osztály
Péterné Béli Rita 9. A
Skriba Ildikó 9. A
Kissné Simonyi Rita 9. B
Tarjány Márta 9. B
Vezdén Józsefné 9. C
Czeglédy Andrea 9. C
Talhammer Zsuzsanna 10. A
Dr Bayerné Halász Valéria 10. A
Dr Tóthné Szilágyi Ilona Éva 10. B
Szabó Lászlóné 10. B
Illés Árpád 10. C
Rákócziné Tapolcai Anita 10. C
Fatér Gabriella 11. A
Milchramné Gréczi Mónika 11. A
Árki Jenőné 11. B
Plöchl Ildikó 11. C
Kissné Megyeri Edina 11. C
Harmuthné Gréczi Beáta 12. A
Müllerné Sövegjártó Barbara 12. A
Kállai Anikó 12. B
Koleszár Anna 12. B
Kerekes Ildikó 12. C
Jakabné Vanyó Henrietta IT

Iskolaegészségügy

  • Dr. Mészáros László, iskolaorvos
  • Szabó Andrea, asszisztens
  • Gregus Gabriella, védőnő
  • Juronits Jenőné, vöröskeresztes tanárelnök
  • Frühwirthné Payrits Marianna, iskolapszichológius
  • Dr. Fücsek Elvíra, fogorvos