2022. június 29.

Iskolánk tanulója Papp Kármen a program részeként meghívást kapott egy budapesti kirándulásra.

A „Mentorprogram 2022” keretén belül a „21 nő az egészségügyért” nevű alapítvány tagjai a hazai mai egészségügy meghatározó alakjai. Ők egy olyan Magyarországért dolgoznak, ahol minden gyerek és felnőtt egyenlő esélyt kap az egészséges, hosszú életre.

Sok tehetséges fiatal van szerte az országban, akiknek szorgalma, kreativitása és nyitottsága az új információk befogadására kellően megalapozza azt a szakmai utánpótlást, amelyre az egészségügyben, valamint a kutatásban hatalmas szükség van.

Iskolánkból a 10. C osztályos Papp Kármen vesz részt a programban. Számára kijelöltek egy mentort, Őri Kiss Zsolt mentőtisztet, aki az Országos Mentőszolgálat kiváló szakembere.

Az egésznapos fővárosi látogatáson iskolánk tanulója megnézhette a Kresz Géza Mentőmúzeumot és találkozott Győrfi Pállal, az Országos Mentőszolgálat szóvivőjével.

Közérdekű információ

Ezúton hívjuk fel mindenki figyelmét arra, hogy intézményünkben DEFIBRILLÁTORRAL FELSZERELT ÉLETMENTŐ PONT működik a portán!